Romence Çeviri – İdeal Tercüme Bürosu

Romence Çeviri hizmetini, noter onaylı ve yeminli tercüme olarak tüm Türkiye’ye vermektyiz.

romence çeviri - ideal tercüme

Anadili Romence olan Romence çeviri uzmanları

Tüm Romence çeviri hizmetleri ana dili Romence olan ve aynı zamanda akıcı Türkçe bilen profesyonel çevirmenler tarafından verilmektedir. Müşterilerimize sürekli olarak kaliteli işler sunmamızı sağlayan tüm Romence çevirmenlerimiz tarafından yüksek standartlarımızın karşılanmasını sağlamak için sıkı bir inceleme ve kalite kontrol sürecimiz vardır.

Romenceden Türkçeye ve Türkçeden Romenceye çeviri yapan noter onaylı ve standart çeviri hizmetleri sunuyoruz. Belgelerinizi Romence ile Türkçe dışındaki bir dil arasında çevirmeniz gerekiyorsa, lütfen sipariş vermeden önce destek ekibimizle iletişime geçin.

Uzmanlık alanları
Sözlü çeviri hizmetinin Romanyalı dil uzmanları, aşağıdakiler de dahil olmak üzere hemen hemen her iş sektörü hakkında bilgi sahibidir:

Otomotiv
Önde gelen otomobil üreticileri ve taşımacılık sektöründeki diğer oyuncular, en iyi viteste performans göstermeleri gerektiğini biliyorlar. Otomobil ile ilgili işletmeler Romence iletişim kurmak için İdeal Tercüme‘ye güveniyor. İster teknik belgeleri çevirin, ister satış ve pazarlama literatürünü yazın ve düzenleyin, ister Romence yazılım ve araba ekranlarını düzenleyin, ana dil uzmanlarımız ihtiyacınız olan ürünleri sunar.

Bankacılık ve Finans
Kesinlik, her finansal belge için bir ön koşuldur ve en iyi finans firmaları ve bankalar bunu çok iyi bilirler. Bu nedenle, bu kadar çok kişi mükemmel dil hizmetleri sağlamak için İdeal Tercüme’ye başvuruyor. İster Romence’ye çevirin, ister raporlar hazırlayın veya belgelerin doğruluğunu sağlamak için yeniden okuma olsun, dil veya muhasebe ve finans konusunda özel olarak eğitilmiş ve deneyime sahip anadili dil bilimcilerimiz, evraklarınızın kusursuz ve düzenleyici standartlara uygun olmasını sağlar. Sigorta acenteleri, mali danışmanlık firmaları ve kredi sağlayıcıları, Romence çeviri ve redaksiyon ekiplerimizin onları asla yarı yolda bırakmayacağını öğrendi.

Hukuki Belgeler
Yasa, dilin kesinliğine bağlıdır. Öyleyse, her düzeydeki hukuk firmaları ve mahkemelerin, her düzeyde yasal standartlara tam uyumlu, Romence’ye ve Romence’den kusursuz çeviriler için İdeal Tercüme’ye başvurması şaşırtıcı değil. Anadili uzmanlarımız, çeşitli alanlar ve yasal uzmanlıklar için geçerli olduğu için ‘hukukçu’ anlar. Buna telif hakkı, ticari marka ve patent başvuruları, ortaklık ve istihdam sözleşmeleri, birleşmeler, devralmalar ve şirketler, tröstler ve vasiyetler ile davacılar için çeşitli dil hizmetleri dahildir.

Sağlık hizmeti
Dilde doğruluk hayat kurtarabilir, bu nedenle kelimeler son derece ciddiye alınmalıdır. Romence çeviri uzmanlarımızın çoğu, kesinlik ve mükemmellik peşinde koşan tıp, eczacılık ve genel olarak sağlık hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bilgiye sahiptir. Teknik, pazarlama ve satış belgelerinin kusursuz tercümesini sunan Tercüme Hizmeti, belgelerinizin bir doktora ihtiyacı olduğunda aramak isteyeceğiniz şirkettir.

Oyun
Oyun, çocuk oyuncağı değildir – büyük bir uluslararası iştir. Yerli oyun üreticileri ve yabancı stüdyolar, çeşitli eğlence ürünleri için Romence çeviri yapmaya çalışıyor. Yerel dilde yerelleştirme, ülkenin gençlik pazarına ulaşmak için bir gerekliliktir. Tomedes uzmanları, video oyunları, en yeni VR / AR araçları, spor etkinlikleri ve en yeni dijital cihazlar dahil olmak üzere özel oyun bilgisine sahiptir.

Teknoloji ve Bilim
Önde gelen yüksek teknoloji firmaları, her tür içeriği Romence’den ve Romenceye dönüştürmek için profesyonel dil hizmetleri için Çeviri Hizmetine güveniyor. Dünya çapındaki bilgili ekiplerimiz, çeşitli teknoloji alanları ve bilimsel nişlerin dilinde mükemmeldir. Uzman ana dil bilimcilerimiz uygulamaları ve web sitelerini, satış ve pazarlama literatürünü ve her türlü sosyal medyayı iç pazar ve ihracat pazarları için uyarlar.

Askeri ve Güvenlik
Güvenlikle ilgili sektörlerde doğruluk standartları titizdir ve müşteriler yerelleştirme ve çeviri projelerinin kusursuz bir şekilde sunulmasını talep etmektedir. Savunma firmaları, projeleri zamanında ve bütçenin altında tamamlamak için Tercüme Hizmetlerine güvenir. Mükemmel ana dili dil bilimcilerimiz, belgeleri ustalıkla Romence’ye ve Romanya’dan uyarlamak için uzmanlık bilgi ve becerilerini kullanırlar.

Devlet
Tomedes uzmanları, dünya çapında devlet daireleri ve kurumlarıyla çalışma konusunda engin deneyime sahiptir ve Romanya uzmanlığı yüksek talep görmektedir. Projeleri zamanında ve zamanında tamamlamak için federal, ulusal, bölgesel ve yerel düzeylerdeki yetkililerle işbirliği yapıyoruz. Yazarlarımız, editörlerimiz ve çevirmenlerimiz katı güvenlik standartları ve takdir yetkileri ile ünlüdür.

Bize bir meydan okuma verin!

Özel sektör alanınızı listede bulamazsanız, bizimle iletişime geçin ve sizi en çok ilgilendiren alanlarda neler yaptığımızı size söylememize izin verin.

Temasta kalın!

Bize bir sonraki çalışmanızın bir örneğini veya gelecek projelerin açıklamasını içeren bir e-posta gönderin. Romence çeviri için size bir fiyat teklifi ve sahip olabileceğimiz soruları göndererek anında ve ücretsiz olarak yanıt vereceğiz.